Kongre Merkezi

KAYA PALAZZO HOTEL BELEK

2013 yılında kapılarını misafirlere açan Kaya Palazzo Hotel Belek, Belek şehir merkezine 3 km., Antalya Uluslararası Havalimanı'na 27 km. ve Antalya şehir merkezine 35 km. mesafede konumlanmıştır.

Herşey dahil konseptte misafirlerine ağırlayan Kaya Palazzo Belek'te sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, gün boyu snack ikramlar ve alkollü – alkolsüz içecek servisi konsept dahilinde ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

3.500 m2'lik SPA Merkezi, spor ve rekreasyon aktiviteleri, dizayn odaları, çocuklara sınırsız eğlence sunan mini kulübü ile misafirlerine özel bir konaklama imkanı sağlamaktadır.

Kaya Palazzo Hotel Belek farklı kategorilerde özenle dizayn edilmiş ve çağdaş mobilyalarla donatılmış toplamda 645 odaya sahiptir.

İhtişamlı kongrelerin vazgeçilmez adresi Kaya Palazzo Kongre Merkezi, 6.290 m2 alana kurulu, 8 metreye kadar tavan yüksekliği ve son teknoloji altyapıyla donatılmış 13 salon ve 2 fuaye alanıyla hizmet vermektedir.

Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerini sunan A La Carte restoranları ve yiyecek & içecek bölümleri birçok damak tadını bir arada misafirlerine sunmaktadır.

Adres: Kadriye Bölgesi, Üçkum Tepesi Belek / Antalya