Genel Bilgiler

KONGRE TARİHİ

22-26 Aralık 2020


KONGRE MERKEZİ

Kaya Palazzo Otel Kongre Merkezi


KONGRE DİLİ

Kongre resmi dili Türkçe'dir. Yabancı konukların sunumları anında Türkçe'ye çevrilecektir.


KONGRE WEB SİTESİ

www.uneko2020.org


KONGRE E-POSTA

uneko2020@flaptour.com.tr


İZİN BELGELERİ

Kongre katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları, Kongre Düzenleme Kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.


YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını, güvenlik açısından önemle rica ederiz.


TTB-STE PUANI

Kongremiz Türk Tabipleri Birliği tarafından "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)" olarak kredilendirilmiştir. Kredilerinizi Türk Tabipleri Birliği web sayfasından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp seçebilirsiniz. TTB kartlarınızı kayıt masamızdan okutmayı unutmayınız.


İPTALLER

Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 27 Ocak 2020 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50'si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.


KONGRE DANIŞMA VE KAYIT MASASI ÇALIŞMA SAATLERİ

1-5 Nisan 2020 tarihleri arasında: Saat 08:00-20:00


KATILIM SERTİFİKASI

Tüm katılımcılara katılım sertifikaları 4 Nisan 2020 tarihinde dağıtılmaya başlanacaktır. Bu tarihten önce ayrılacakların, adreslerini mutlaka danışma masalarına bildirmeleri veya bir başkasının alabilmesi için yazılı yetki vermeleri rica olunur.


ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri İlk Gönderme Tarihi : 24 Aralık 2019
Bildiri Son Gönderme Tarihi : 10 Şubat 2020
İndirimli Kayıt ve Konaklama İçin Son Tarih : 27 Ocak 2020